KAMERY CYFROWE

SONY HVR-Z5E KAMERA CYFROWA - Cyfrowe.pl

Przejdź do sklepu www.cyfrowe.pl

i dokonaj zakupu SONY HVR-Z5E KAMERA CYFROWA - Cyfrowe.pl.


Odbiór w sklepach:
Gdańsk, Warszawa, Będzin k. Katowic
Dodaj opinię o Sony HVR-Z5E

Cechy:
- szerokokątny obiektyw Sony G 29.5 mm
- 3 przetworniki ClearVid CMOS 1/3 cala
- technologia Exmor
- przełączanie między formatami nagrywania HDV 1080i, DVCAM, DV
- przełączanie między trybami progresywnymi 25p HDV i 25p
- wbudowany konwerter do sygnału SD
- 3.2-calowy, panoramiczny ekran LCD
- kompatybilność z akumulatorami z serii InfoLITHIUM L
- wyjście HDMI


Opis:

Kompaktowa kamera HVR-Z5E zaprojektowana została w celu dostarczenia najwyższego standardu jakości optyki i dźwięku. Zastosowany w kamerze szerokokątny obiektyw Sony G 29.5 mm (ekwiwalent 35 mm) zapewnia doskonałą rozdzielczość, kolor i kontrast.

Kamera wyposażona została w system 3 ClearVid CMOS 1/3 cala, zapewniający doskonałą jakość obrazu. Technologia Exmor gwarantuje wyraźny obraz, dużą czułość i małe zakłócenia. Eliminuje wpływ zewnętrznego szumu przedostającego się do sygnału na drodze do przetworników analogowo-cyfrowych. Generuje wysokiej jakości sygnał cyfrowy przy bardzo niskim poziomie szumów.

Ergonomicznie zaprojektowany korpus pozwala na elastyczność filmowania w różnych warunkach.

Model HVR-Z5E umożliwia wybór najbardziej odpowiedniego dla użytkownika formatu nagrywania - pozwala na przełączanie między formatami HDV 1080i, DVCAM lub DV, oferując elastyczność nagrywania zarówno w standardowej jak i wysokiej rozdzielczości, w zależności od potrzeb. Jeśli zachodzi taka konieczność, możliwa jest konwersja nagrania z HDV do standardowej rozdzielczości. Ponadto użytkownik może przełączać między trybami progresywnymi 25p HDV i 25p.

Obraz obserwować można przy pomocy dużego (0.45 cala) wizjera o rozdzielczości 1.226.880 pikseli, wyświetlającego w proporcjach 16:9.

HVR-Z5E posiada duży 3.2-calowy kolorowy ekran LCD o wysokiej rozdzielczości 921 600 pikseli. Ekran gwarantuje dobrą widoczność zarówno w słabych warunkach oświetleniowych, jak i podczas pracy w silnym słońcu.

Model HVR-Z5E jest kompatybilny z akumulatorami z serii InfoLITHIUM L, czyli wykorzystuje te same akumulatory, co modele HVR-Z1E, HVR-V1E oraz DSR-PD170P.

Kamera objęta jest 2-letnią gwarancją Prime Support. Nie ma możliwości wydłużenia gwarancji w ramach usługi "Gwarancja Extra".