KAMERY CYFROWE

Kamera cyfrowa Canon LEGRIA mini biała

Kieszonkowa kamera wyposażona w szerokokątny obiektyw i komunikację Wi-Fi. Pozwala na wysokiej jakości nagrania oraz przesyłanie ich bezprzewodowo do urządzeń mobilnych czy komputera.

Kamera cyfrowa Canon LEGRIA mini czarna

Kieszonkowa kamera wyposażona w szerokokątny obiektyw i komunikację Wi-Fi. Pozwala na wysokiej jakości nagrania oraz przesyłanie ich bezprzewodowo do urządzeń mobilnych czy komputera.

Kamera cyfrowa Toshiba Camileo P25 czarna

Kamera Camileo P25 posiada matrycę CMOS o rozdzielczości 5 megapikseli i pozwala nagrywać w Full HD. Kompaktowa budowa i intuicyjny interfejs ułatwiają korzystanie w każdych warunkach. Dzięki mini HDMI istnieje możliwość bezpośredniego podłączenia do dowolnego standardowego telewizora lub telewizora HD.

Kamera cyfrowa Benq DV-M33 biała

Mała i poręczna kamera Full HD przystosowana do filmowania w dzień i w nocy. Dzięki 10-krotnemu zoomowi oraz stabilizacji obrazu uchwyci każdą scenę. Filmowanie, fotografowanie o przeglądanie ułatwia panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 3 cale.

Kamera cyfrowa GoPro HERO3+ Black Edition

Kamery GoPro doskonale sprawdzają się podczas sportów ekstremalnych na całym świecie. Kamera HERO3+ jest 20% mniejsza i lżejsza od swoich poprzedników. Umożliwia ona zwykłym użytkownikom i profesjonalistom nagrywać najbardziej ekscytujące momenty z życia z profesjonalną jakością HD 1080p z szybkością 60 fps. Ponadto tryb 720p oferuje szybkość 120 fps, co daje dosyć duże możliwości zabawy w slow motion. Dysponuje sensorem o rozdzielczości 12 Mpix, jest wodoszczelna do 40m. Posiada wbudowany moduł WiFi i pilot (aplikację zdalnego sterowania).

Kamera cyfrowa GoPro HERO3+ Black Edition Surf

Kamery GoPro są używane podczas sportów wodnych (surfing, kitesurfing) na całym świecie. Kamera HERO3+ jest 20% mniejsza i lżejsza od swoich poprzedników. Umożliwia ona zwykłym użytkownikom i profesjonalistom nagrywać najbardziej ekscytujące momenty z życia z profesjonalną jakością HD 1080p z szybkością 60 fps. Ponadto tryb 720p oferuje szybkość 120 fps, co daje dosyć duże możliwości zabawy w slow motion. Dysponuje sensorem o rozdzielczości 12 Mpix, jest wodoszczelna do 40m. Posiada wbudowany moduł WiFi i pilot (aplikację zdalnego sterowania).

Kamera cyfrowa GoPro HERO3+ Black Edition Motorsport

Kamery GoPro doskonale sprawdzają się w wszelkiego rodzaju sportach motorowych. Kamera HERO3+ jest 20% mniejsza i lżejsza od swoich poprzedników. Umożliwia ona zwykłym użytkownikom i profesjonalistom nagrywać najbardziej ekscytujące momenty z życia z profesjonalną jakością HD 1080p z szybkością 60 fps. Ponadto tryb 720p oferuje szybkość 120 fps, co daje dosyć duże możliwości zabawy w slow motion. Dysponuje sensorem o rozdzielczości 12 Mpix, jest wodoszczelna do 40m. Posiada wbudowany moduł WiFi i pilot (aplikację zdalnego sterowania).

Kamera cyfrowa GoPro HERO3+ Silver Edition

Kamery GoPro doskonale sprawdzają się podczas sportów ekstremalnych na całym świecie. Kamera HERO3+ jest 20% mniejsza i lżejsza od swoich poprzedników. Umożliwia ona zwykłym użytkownikom i profesjonalistom nagrywać najbardziej ekscytujące momenty z życia z profesjonalną jakością HD 1080p z szybkością 60 fps. Ponadto tryb 720p oferuje szybkość 120 fps, co daje dosyć duże możliwości zabawy w slow motion. Dysponuje sensorem o rozdzielczości 10 Mpix, jest wodoszczelna do 40m. Posiada wbudowany moduł WiFi i pilot (aplikację zdalnego sterowania).

Kamera cyfrowa Sony NEX-VG30E + ob. 18-200

Kolejna wersja budżetowej kamera Ful HD z wymienną optyką. Wyposażona w matrycę APS-C o rozdzielczości 16mpx. Pozwala na wykonywanie doskonałych filmów i zdjęć z selektywną ostrością charakterystyczną dla kina. Ponadto przejęła wiele rozwiązań z pierwszej pełnoklatkowej kamery Sony modelu NEX-VG-900. W zestawie znajduje się uniwersalny obiektyw o ogniskowych 18-200.

Kamera cyfrowa Sony NEX-FS700R

Sony NEX- FS700R to profesjonalna kamera Sony z wymienną optyką. Kamera zostałą wyposażona w przetwornik obrazu Exmor CMOS klasy Super 35 mm dedykowany do obrazów w formacie 4K. Nowy przetwornik Exmor CMOS klasy Super 35 mm, którego całkowita rozdzielczość wynosi 11,6 milionów pikseli, został zoptymalizowany pod kątem nagrywania filmów, zapewnienia wysokiej czułości i niskiego poziomu szumów oraz minimalnego aliasingu. Model FS700R umożliwia zapisywanie obrazów w formacie RAW o rozdzielczości 4K i 2K na karcie pamięci AXS z użyciem adaptera HXR-IFR5.

Kamera cyfrowa Sony HDR-GW66VE biała

Kamera Sony HDR-GW66VE jest przeznaczona dla aktywnych osób, chcących uzyskać świetne filmy w jakości Full HD (1920x1080). Urządzenie jest wodoodporne do głębokości 10 metrów oraz odporne na pył, uderzenie i mróz (do -10°C). Kamera jest wyposażona w matrycę CMOS Exmor R, dzięki czemu uzyskasz czysty, szczegółowy obraz z mniejszą ilością szumu nawet przy słabym oświetleniu.

Kamera cyfrowa Canon LEGRIA HF R506 czarna

Mała, lekka, łatwa w obsłudze i poręczna kamera Canon LEGRIA HF R506. Ta kompaktowa kamera z możliwością nagrywania najważniejszych wydarzeń w jakości Full HD zachwyci Cię jakością obrazu, a dzięki zaawansowanemu zoomowi 57x i optycznemu inteligentnemu stabilizatorowi obrazu Twoje filmy już zawsze będą doskonałe. Idealna propozycja do filmowania rodzinnych chwil.

Kamera cyfrowa Panasonic AJ-PX270

AJ-PX270 jest pierwszą ręczną kamerą P2 HD wyposażoną w podwójne gniazdo kart microP2 oraz potrafiącą nagrywać w formacie AVC-ULTRA. Obsługa licznych kodeków, w tym bezstratnego AVC-Intra 200 gwarantuje wysoką jakość obrazu. Obiektyw o 22-krotnym zoomie optycznym wyposażony został w stabilizację optyczną. Ogniskowa 28-616mm pozwoli nagrywać zróżnicowane sceny - zarówno szerokokątne, jak i zbliżenia. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy w sieci bezprzewodowej.

Kamera cyfrowa Canon LEGRIA HF R56 czarna

Mała, lekka, łatwa w obsłudze i poręczna kamera Canon LEGRIA HF R56 z wbudowaną łącznością Wi-Fi. Ta kompaktowa kamera z możliwością nagrywania najważniejszych wydarzeń w jakości Full HD zachwyci Cię jakością obrazu, a dzięki zaawansowanemu zoomowi 57x i optycznemu inteligentnemu stabilizatorowi obrazu Twoje filmy już zawsze będą doskonałe. Idealna propozycja do filmowania rodzinnych chwil.

Kamera cyfrowa Canon LEGRIA HF R56 brązowa

Mała, lekka, łatwa w obsłudze i poręczna kamera Canon LEGRIA HF R56 z wbudowaną łącznością Wi-Fi. Ta kompaktowa kamera z możliwością nagrywania najważniejszych wydarzeń w jakości Full HD zachwyci Cię jakością obrazu, a dzięki zaawansowanemu zoomowi 57x i optycznemu inteligentnemu stabilizatorowi obrazu Twoje filmy już zawsze będą doskonałe. Idealna propozycja do filmowania rodzinnych chwil.

Kamera cyfrowa Canon LEGRIA mini X

Mała, lekka, łatwa w obsłudze i poręczna kamera Canon LEGRIA mini X z wbudowaną łącznością Wi-Fi. LEGRIA mini X zapewnia czysty dźwięk jakości CD i szeroki zakres dynamiczny. Wyjątkowe i ciekawe połączenie obiektywu ultraszerokokątnego, wbudowanej podstawki i odchylanego ekranu LCD pozwala tworzyć filmy, których dźwięk dorównuje jakością obrazowi.

Kamera cyfrowa JVC GZ-E100 srebrna

Kamera JVC GZ-E100 nagrywa filmy w rozdzielczości FullHD (1920x1080) na kartę pamięci. Urządzenie jest wyposażone w matrycę CMOS 2.5 megapiksela z tylnym podświetleniem umożliwiającym nagrywanie jasnych i wyraźnych obrazów nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Potężny 40x zoom optyczny, zaawansowany stabilizator obrazu i inteligentny tryb AUTO zapewniają doskonałe nagrania w każdej chwili.

Kamera cyfrowa Sony PMW-150

Profesjonalna kamera Sony PMW-150 wyposażona jest w matrycę CMOS 1/3 cala. Oferuje 20-krotny zoom optyczny, dwa sloty kart pamięci SxS oraz nagrywanie filmów w jakości Full HD (1920x1080).

Kamera cyfrowa Sony NEX-EA50 + ob. 18-200

NEX-EA50 to profesjonalny kamkorder z dużym przetwornikiem Exmor APS-C HD CMOS i wymiennym systemem mocowania obiektywu, dający niesamowitą swobodę twórczą zarówno podczas filmowania w Full HD jak i robienia wysokiej jakości zdjęć.